AAA - ČLEN

ANTIKVITY ART AUKCE

VSTUP

Společnost AAA

Aukce

Kde

Akce

Upozornění

Kontakt

132. aukce ostrava

neděle  20. 12. 2020

Katalog 132. aukce

Katalog k tisku PDF

online Prohlížení a limitování na LIVE|BID

zahájení aukce v 11.00 hodin

Osobní účast na aukci v době koronaviru ?

92 Šetelík Jaroslav: Panorama jarní Prahy

olej na plátně  71,5 x 135,5 (98,5 x 162,5) cm  vyvolávací cena 100 000 Kč

46
Tůma Karel
Zimní krajina s figurální stafáží

olej na plátně 50 x 39 (69,5 x 57,5) cm
Vyvolávací cena

5 000 Kč

232
FLAVIO PANCHERI
Madona s dítětem
Itálie 1973/1974
Borovice, polychromie

Výška 94 cm
Vyvolávací cena

15 000 Kč

233
Svatý biskup
Dřevo, polychromie
19. století
Výška 94 cm, šířka 45 cm, Vyvolávací cena
33 000 Kč

234
Svatý Jan Nepomucký
Dřevo s polychromií
2. pol. 19. století
Výška 130 cm

Vyvolávací cena

45 000 Kč

  TOP

Uskutečnila se

1. e-aukce 1.10.2020

108. aukce v Brně 6. 12. 2020

107. aukce v Brně 23. 7. 2020

131. aukce v Ostravě 28.června 2020

PŘÍJEM ZBOŽÍ

V našich prodejnách PRAHA - BRNO - OSTRAVA trvale přijímáme zboží do dalších aukcí:

kresby - olejomalby - grafiky, sochařská díla, předměty s náboženskou tématikou,

šperky - bižuterii, sklo, porcelán, keramiku, dřevo, kov, stříbro, zlato,

sběratelské kolekce, kuriozity

RŮZNÉ

Informujte se v našich prodejnách o dostupnosti neprodaných děl z minulých aukcí

Může se stát, že při otevření katalogu se Vám stránka, případně některé fotografie, nezobrazí, i když by již měly být dostupné.   ….. většina počítačů si totiž „pamatuje“ předcházející stav a ne vždy „ztrácí čas“ opětovným načítáním stránek, které má ve své paměti uložené .

..

Možné řešení:

  • Umístit kurzor na obrazovce

  • klepnout na pravé tlačítko myši  -  rozevře se nabídkový seznam

  • vybrat vhodná slova z nabízených: aktualizovat - znovu načíst - znovu načíst rám - obnovit - refresh - nebo kombinace slov s podobným významem

TOP

profesionální fotografické práce   -   professional photographic works

mailto:info@aukcnidum.cz

 18.12.2020

TOP