AAA - ČLEN

 

 

ANTIKVITY ART AUKCE

Vstup Společnost AAA Aukce Kde Akce Upozornění Kontakt

 
 

 

Katalog aukce

bude souběžně vystaven i na webových stránkách https://www.livebid.cz/auctions

 

 

 

Dražení

  1. telefonicky – dražba po telefonu je možná u všech položek - jediným omezením bude naše kapacita telefonistů, pro zadání telefonické dražby nás kontaktujte na info@aukcnidum.cz nebo na tel. č. 602 755 594 nejpozději do 9.00 v neděli 2. 5. 2021 a dále během výstavní otevírací doby i na: 724 219 355, 543 213 482 a 606 694 417,

  2. zadáním písemných limitů přímo u nás – telefonicky, emailem případně v kterékoliv z našich prodejen za předpokladu, že už bude umožněn maloobchodní prodej (platí stejné kontakty a podmínky jako pro zadávání telefonických limitů),

  3. živě online prostřednictvím platformy Livebid.cz po dobu konání aukce,

  4. online limitováním položek prostřednictvím platformy Livebid.cz - po celou dobu předaukční internetové prohlídky až do 10:00 hod. v den aukce,

  5. osobní účastí v sále pouze za předpokladu, že to aktuální opatření vlády ČR dovolí, informace o této možnosti budou pravděpodobně k dispozici nejdříve v pátek těsně před konáním vlastní aukce.

 

 

POZNÁMKY

  • Pro možnost LIMITOVÁNÍ a dražení online prostřednictvím platformy LIVE|BID musí být každý zákazník registrováni na LIVE|BID, což platí i pro naše stávající zákazníky.

  • Tento krok není nutný, pokud jste se již dříve zúčastnili některé z našich aukcí konaných ve spolupráci s LIVE|BID. (Netýká se zákazníků, kteří sice u LIVE|BID registrováni jsou, ale byli schvalováni jinou organizací.)

  • Mezi odesláním registračních údajů a možností aktivně vstoupit do limitování či do probíhající aukce vzniká určitá časová prodleva, každá registrace totiž musí být schválena naší společností.

 

 

 

   
  E-AUKCE    

Nejbližší aukce

 

Typ aukce

živě ONLINE LIVE|BID

Zahájení aukce

 

Prohlídka

 

 

 
  brno AUKCE konané v BRNĚ  
 
Nejbližší aukce 19.12.2021

Typ aukce

SÁLOVÁ AUKCE s ONLINE přenosem

Místo konání aukce

 VÝSTAVNÍ PROSTORY v sídle společnosti AAA s.r.o. Brno, Jílová 2

TERMÍN 19.12.2021
Zahájení aukce 11 hod.
   
Prohlídka před aukcí

v místě konání aukce

 

 

ČTVRTEK

15

- 18 hod.
   

PÁTEK

10

- 18 hod.
   

SOBOTA

10

- 18 hod.
    NEDĚLE 9 - 11 hod.

 

Aktuálním vládním opatřením bude podléhat i prohlídka aukčních položek v prostorách naší společnosti v Brně 2. Pokud bude umožněn maloobchodní prodej, pak bude prohlídka v obvyklých časech, i když s omezeným počtem osob ve stejném okamžiku ve vnitřních prostorách. Pokud ještě nebude maloobchodní prodej povolen, pak bude prohlídka možná pouze individuálně na základě předchozí domluvy.

 

 
   
ostrava AUKCE konané v OSTRAVĚ
Nejbližší aukce  

Typ aukce

SÁLOVÁ s ONLINE přenosem

Aukce s osobní účastí na aukci se uskuteční v souladu s platnými opatřeními vlády ČR

 

Místo konání

 HOTEL BRIONI, Ostrava, Stodolní

Při zásadních omezeních pouze na Livebid.cz

 

TERMÍN  
Zahájení aukce

11 hodin

   

Prohlídka

Všechny položky budou po celou dobu prohlídky vystaveny v prodejních prostorách na nám. Msgre Šrámka 5 v centru Ostravy (bývalý Tuzex).

 

 

 

 

ČTVRTEK

15

- 17 hod.
    PÁTEK 10 - 17 hod.
    SOBOTA 9 - 12 hod.
    NEDĚLE 9 - 11 hod.